iWesele.pl

Sala weselna Paszowice

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba obiektów w miejscowości , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Paszowice

Miasteczko Paszowice to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-411. Miejscowość należy do powiatu jaworskiego. Obszar zajmuje 101,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Paszowice osiąga ok. 3 976. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Paszowice gęstość zaludnienia wynosi 39 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJA.

Miejscowość Paszowice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Legnickie Pole (16,2 km), Strzegom (15,0 km) , Krotoszyce (16,6 km) , Męcinka (7,9 km), Bolków (10,1 km), Mściwojów (9,1 km) , Dobromierz (12,6 km).

W każdej porze roku Paszowice i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Paszowice posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Paszowice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Paszowice zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.