iWesele.pl

Sala weselna Piątek

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stale wzrasta liczba lokali w miejscowości , które oferują organizację przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Piątek

Miasto Piątek to miasteczko, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 99-120. Miejscowość należy do powiatu łęczyckiego. Obszar zajmuje 133,2 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Piątek sięga ok. 6 094. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Piątek gęstość zaludnienia wynosi 46 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 24, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELE.

Miasteczko Piątek leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Ozorków (17,4 km), Bedlno (16,8 km) , Łęczyca (18,9 km) , Bielawy (11,0 km), Krzyżanów (12,9 km), Góra Świętej Małgorzaty (11,5 km) , Witonia (15,0 km).

Niezależnie od pory roku Piątek i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Piątek posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Piątek i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Piątek zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.