iWesele.pl

Sala weselna Pieszyce

Wybór sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba lokali w mieście , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Pieszyce

Miasto Pieszyce to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-250. Miasteczko należy do powiatu dzierżoniowskiego. Powierzchnia zajmuje 17,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Pieszyce osiąga ok. 7 170. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pieszyce gęstość zaludnienia wynosi 404,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DDZ.

Miasto Pieszyce leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Jedlina-Zdrój (16,7km), Nowa Ruda (15,7km) , Świdnica (17,1km) , Bielawa (3,7km), Piława Górna (11,8km), Dzierżoniów (5,7km) , Głuszyca (15,1km).

Bez względu na porę roku Pieszyce i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Pieszyce posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Pieszyce i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Pieszyce oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.