iWesele.pl

Sala weselna Proszowice

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo wzrasta liczba miejsc w mieście , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, by w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Proszowice

Miasto Proszowice to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-100. Miasteczko należy do powiatu proszowickiego. Powierzchnia zajmuje 7,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1358. Liczba mieszkańców miasteczka Proszowice osiąga ok. 6 088. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Proszowice gęstość zaludnienia wynosi 830,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KPR.

Miasteczko Proszowice leży niedaleko takich miejscowości jak: Działoszyce (19,8km), Niepołomice (17,5km) , Miechów (26,1km) , Nowe Brzesko (9,1km), Skalbmierz (16,2km), Słomniki (15,7km) , Kazimierza Wielka (16,7km).

Bez względu na porę roku Proszowice i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Proszowice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Proszowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Proszowice oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.