iWesele.pl

Sala weselna Rabka-Zdrój

Wybór sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok ciągle wzrasta liczba lokali w mieście , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej zdecydować. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Rabka-Zdrój

Miejscowość Rabka-Zdrój to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-700. Miasteczko należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 36,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1953. Liczba mieszkańców miasteczka Rabka-Zdrój sięga ok. 12 883. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Rabka-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 354,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasteczko Rabka-Zdrój leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Sułkowice (28,2km), Myślenice (25,0km) , Sucha Beskidzka (31,1km) , Jordanów (10,8km), Nowy Targ (15,4km), Mszana Dolna (10,9km) , Maków Podhalański (24,8km).

Niezależnie od pory roku Rabka-Zdrój i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując moc atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Rabka-Zdrój posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Rabka-Zdrój i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Rabka-Zdrój oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.