iWesele.pl

Sala weselna Rzezawa

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba lokali w mieście , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Rzezawa

Miasto Rzezawa to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-765. Miasteczko należy do powiatu bocheńskiego. Powierzchnia zajmuje 86,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Rzezawa sięga ok. 11 239. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Rzezawa gęstość zaludnienia wynosi 129 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasteczko Rzezawa leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Nowy Wiśnicz (13,7 km), Borzęcin (13,7 km) , Gnojnik (15,7 km) , Brzesko (8,6 km), Drwinia (10,2 km), Bochnia (9,3 km) , Szczurowa (10,3 km).

W każdej porze roku Rzezawa i okolica zachwyca turystów zapewniając dużo atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Rzezawa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Rzezawa i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Rzezawa stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.