iWesele.pl

Sala weselna Ścinawa

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba lokali w mieście , umożliwiających organizację imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Ścinawa

Miasteczko Ścinawa to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-330. Miejscowość należy do powiatu lubińskiego. Obszar zajmuje 13,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1248. Liczba mieszkańców miasta Ścinawa osiąga ok. 5 677. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Ścinawa gęstość zaludnienia wynosi 419,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DLU.

Miasteczko Ścinawa leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Polkowice (27,1km), Brzeg Dolny (25,2km) , Góra (29,3km) , Lubin (16,3km), Wołów (17,4km), Prochowice (16,5km) , Wąsosz (24,5km).

W każdej porze roku Ścinawa i okolica urzeka odwiedzających oferując ogrom niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Ścinawa posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Ścinawa i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Ścinawa stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.