iWesele.pl

Sala weselna Słaboszów

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba lokali w miejscowości , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, by w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Słaboszów

Miejscowość Słaboszów to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-218. Miasto należy do powiatu miechowskiego. Obszar zajmuje 76,8 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Słaboszów wynosi ok. 3 615. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Słaboszów gęstość zaludnienia wynosi 47 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 41, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KMI.

Miasteczko Słaboszów leży blisko takich miejscowości jak: Radziemice (15,5 km), Skalbmierz (12,2 km) , Wodzisław (16,0 km) , Działoszyce (6,0 km), Książ Wielki (9,5 km), Racławice (6,9 km) , Pałecznica (11,9 km).

Bez względu na porę roku Słaboszów i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Słaboszów posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słaboszów i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Słaboszów oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.