iWesele.pl

Sala weselna Sława

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stale wzrasta liczba miejsc w mieście , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, by w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Sława

Miasteczko Sława to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-410. Miasto należy do powiatu wschowskiego. Obszar zajmuje 14,9 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Sława sięga ok. 4 311. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Sława gęstość zaludnienia wynosi 289,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FWS.

Miasto Sława leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Kargowa (26,0km), Nowa Sól (25,7km) , Wolsztyn (26,8km) , Wschowa (18,5km), Bytom Odrzański (23,5km), Szlichtyngowa (21,7km) , Głogów (23,6km).

W każdej porze roku Sława i okolica urzeka turystów zapewniając dużo rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Sława posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Sława i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Sława stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.