iWesele.pl

Sala weselna Sławatycze

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba lokali w miejscowości , umożliwiających organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Sławatycze

Miasto Sławatycze to miasto, które znajduje się w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 21-515. Miejscowość należy do powiatu bialskiego. Powierzchnia zajmuje 71,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Sławatycze wynosi ok. 2 346. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Sławatycze gęstość zaludnienia wynosi 33 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 83, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LBI.

Miasto Sławatycze leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Piszczac (24,4 km), Włodawa (23,5 km) , Wisznice (25,7 km) , Kodeń (0,7 km), Sosnówka (13,2 km), Hanna (6,1 km) , Tuczna (13,5 km).

W każdej porze roku Sławatycze i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Sławatycze posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Sławatycze i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Sławatycze tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.