iWesele.pl

Sala weselna Słomniki

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo wzrasta liczba lokali w mieście , które oferują organizację imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Słomniki

Miasteczko Słomniki to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-090. Miasteczko należy do powiatu krakowskiego. Powierzchnia zajmuje 3,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1358. Liczba mieszkańców miasteczka Słomniki wynosi ok. 4 359. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Słomniki gęstość zaludnienia wynosi 1 270,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miasto Słomniki leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Nowe Brzesko (24,1km), Działoszyce (23,7km) , Skalbmierz (24,2km) , Miechów (13,6km), Skała (16,2km), Proszowice (15,7km) , Kraków (21,8km).

Niezależnie od pory roku Słomniki i okolica zachwyca turystów oferując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Słomniki posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Słomniki i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Słomniki stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.