iWesele.pl

Sala weselna Słopnice

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku ciągle rośnie liczba lokali w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. W końcu sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Słopnice

Miejscowość Słopnice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-615. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 56,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Słopnice sięga ok. 6 698. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Słopnice gęstość zaludnienia wynosi 116 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasteczko Słopnice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Laskowa (12,9 km), Jodłownik (12,8 km) , Łukowica (14,1 km) , Tymbark (6,2 km), Limanowa (7,5 km), Dobra (7,2 km) , Kamienica (8,2 km).

Bez względu na porę roku Słopnice i okolica urzeka turystów gwarantując dużo rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Słopnice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Słopnice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Słopnice stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.