iWesele.pl

Sala weselna Słubice

Wybór sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba miejsc w mieście , umożliwiających zorganizowanie imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Słubice

Miejscowość Słubice to miasto, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 09-533. Miejscowość należy do powiatu słubickiego. Obszar zajmuje 19,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasteczka Słubice osiąga ok. 16 816. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Słubice gęstość zaludnienia wynosi 875,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasteczko Słubice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Sulęcin (39,1km), Torzym (35,7km) , Witnica (42,5km) , Rzepin (18,5km), Ośno Lubuskie (24,2km), Cybinka (23,6km) , Kostrzyn nad Odrą (26,9km).

W każdej porze roku Słubice i okolica urzeka turystów zapewniając dużo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Słubice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słubice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Słubice tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.