iWesele.pl

Sala weselna Słupia

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok ciągle rośnie liczba obiektów w miejscowości , zapewniających organizację imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Słupia

Miejscowość Słupia to miasteczko, które leży w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 09-206. Miejscowość należy do powiatu skierniewickiego. Powierzchnia zajmuje 41,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Słupia osiąga ok. 2 651. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Słupia gęstość zaludnienia wynosi 65 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ESK.

Miasteczko Słupia leży niedaleko takich miejscowości jak: Maków (11,6 km), Głuchów (8,1 km) , Łyszkowice (15,1 km) , Jeżów (4,5 km), Godzianów (6,6 km), Lipce Reymontowskie (5,2 km) , Rogów (7,1 km).

Bez względu na porę roku Słupia i okolica urzeka turystów zapewniając sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Słupia posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Słupia i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Słupia daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.