iWesele.pl

Sala weselna Stoszowice

Wybór sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stale rośnie liczba obiektów w mieście , oferujących organizację przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Stoszowice

Miasto Stoszowice to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-230. Miasto należy do powiatu ząbkowickiego. Obszar zajmuje 110,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Stoszowice wynosi ok. 5 473. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Stoszowice gęstość zaludnienia wynosi 49 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miasteczko Stoszowice leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Ciepłowody (15,1 km), Niemcza (15,0 km) , Kamieniec Ząbkowicki (15,3 km) , Ząbkowice Śląskie (7,1 km), Dzierżoniów (13,7 km), Bardo (10,5 km) , Nowa Ruda (14,7 km).

Bez względu na porę roku Stoszowice i okolica urzeka turystów gwarantując dużo niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Stoszowice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Stoszowice i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Stoszowice stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.