iWesele.pl

Sala weselna Stronie Śląskie

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku ciągle wzrasta liczba obiektów w miejscowości , oferujących organizację przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Stronie Śląskie

Miejscowość Stronie Śląskie to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-550. Miasto należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 2,4 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1967. Liczba mieszkańców miasta Stronie Śląskie wynosi ok. 5 755. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Stronie Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 2 418,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasto Stronie Śląskie leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Międzylesie (22,1km), Kłodzko (21,6km) , Bardo (25,2km) , Lądek-Zdrój (5,3km), Złoty Stok (16,6km), Bystrzyca Kłodzka (16,5km) , Paczków (20,9km).

W każdej porze roku Stronie Śląskie i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc niespodzianek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Stronie Śląskie posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Stronie Śląskie i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Stronie Śląskie zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.