iWesele.pl

Sala weselna Stryszawa

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok ciągle wzrasta liczba obiektów w miejscowości , umożliwiających organizację przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Stryszawa

Miasto Stryszawa to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-205. Miasteczko należy do powiatu suskiego. Obszar zajmuje 113,8 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Stryszawa osiąga ok. 11 843. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Stryszawa gęstość zaludnienia wynosi 104 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KSU.

Miasto Stryszawa leży w pobliżu takich miejscowości jak: Maków Podhalański (12,9 km), Koszarawa (12,7 km) , Budzów (12,9 km) , Zawoja (8,6 km), Ślemień (10,3 km), Zembrzyce (9,0 km) , Mucharz (11,3 km).

Bez względu na porę roku Stryszawa i okolica przyciąga turystów oferując dużo niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Stryszawa posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Stryszawa i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Stryszawa stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.