iWesele.pl

Sala weselna Świerczów

Wybór sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stale rośnie liczba miejsc w mieście , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym trudniej zdecydować. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Świerczów

Miasteczko Świerczów to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-112. Miejscowość należy do powiatu namysłowskiego. Obszar zajmuje 110,4 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Świerczów osiąga ok. 3 378. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Świerczów gęstość zaludnienia wynosi 31 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONA.

Miejscowość Świerczów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Lubsza (17,3 km), Murów (17,1 km) , Wilków (19,0 km) , Pokój (8,6 km), Domaszowice (13,0 km), Namysłów (10,0 km) , Popielów (15,3 km).

W każdej porze roku Świerczów i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Świerczów posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Świerczów i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Świerczów stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.