iWesele.pl

Sala weselna Szaflary

Wybór sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba miejsc w miejscowości , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szaflary

Miasteczko Szaflary to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-424. Miasto należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 54,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Szaflary wynosi ok. 11 041. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Szaflary gęstość zaludnienia wynosi 202 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miejscowość Szaflary leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Raba Wyżna (17,0 km), Bukowina Tatrzańska (15,1 km) , Rabka-Zdrój (18,9 km) , Biały Dunajec (5,7 km), Nowy Targ (9,2 km), Czarny Dunajec (7,6 km) , Poronin (9,5 km).

Niezależnie od pory roku Szaflary i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając wiele rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Szaflary posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Szaflary i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Szaflary stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.