iWesele.pl

Sala weselna Szastarka

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok ciągle wzrasta liczba lokali w mieście , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szastarka

Miejscowość Szastarka to miasteczko, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 23-225. Miasto należy do powiatu kraśnickiego. Powierzchnia zajmuje 73,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Szastarka wynosi ok. 5 821. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Szastarka gęstość zaludnienia wynosi 80 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 15, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LKR.

Miejscowość Szastarka leży niedaleko takich miejscowości jak: Godziszów (13,0 km), Kraśnik (12,6 km) , Trzydnik Duży (13,0 km) , Batorz (9,3 km), Potok Wielki (11,0 km), Modliborzyce (9,9 km) , Zakrzówek (11,6 km).

Niezależnie od pory roku Szastarka i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Szastarka posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Szastarka i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Szastarka zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.