iWesele.pl

Sala weselna Szczawnica

Wybór sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stale rośnie liczba miejsc w mieście , zapewniających organizację przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, by w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szczawnica

Miejscowość Szczawnica to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-460. Miasto należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 32,9 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasta Szczawnica wynosi ok. 5 807. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Szczawnica gęstość zaludnienia wynosi 176,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miejscowość Szczawnica leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Nowy Targ (33,1km), Limanowa (31,8km) , Krynica-Zdrój (34,5km) , Piwniczna-Zdrój (16,8km), Nowy Sącz (27,4km), Stary Sącz (19,1km) , Muszyna (30,9km).

W każdej porze roku Szczawnica i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Szczawnica posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Szczawnica i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Szczawnica oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.