iWesele.pl

Sala weselna Szczecin

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba lokali w mieście , umożliwiających organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. W końcu sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szczecin

Miejscowość Szczecin to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 70-001. Miasteczko należy do powiatu Szczecin. Powierzchnia zajmuje 300,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1243. Liczba mieszkańców miasta Szczecin sięga ok. 403 883. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Szczecin gęstość zaludnienia wynosi 1 343,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZS.

Miasto Szczecin leży blisko takich miejscowości jak: Maszewo (34,5km), Stargard (34,6km) , Nowe Warpno (37,0km) , Police (13,8km), Goleniów (23,6km), Gryfino (20,1km) , Stepnica (25,3km).

Niezależnie od pory roku Szczecin i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając dużo rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Szczecin posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Szczecin i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Szczecin zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.