iWesele.pl

Sala weselna Szczucin

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba miejsc w mieście , oferujących organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szczucin

Miasteczko Szczucin to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-230. Miasto należy do powiatu dąbrowskiego. Powierzchnia zajmuje 6,9 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1780. Liczba mieszkańców miasta Szczucin wynosi ok. 4 163. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Szczucin gęstość zaludnienia wynosi 607,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KDA.

Miasteczko Szczucin leży blisko takich miejscowości jak: Mielec (24,9km), Żabno (23,7km) , Staszów (28,9km) , Dąbrowa Tarnowska (16,3km), Radomyśl Wielki (19,1km), Stopnica (17,5km) , Połaniec (20,1km).

Bez względu na porę roku Szczucin i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Szczucin posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Szczucin i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Szczucin daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.