iWesele.pl

Sala weselna Szczurowa

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba miejsc w mieście , które oferują organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szczurowa

Miejscowość Szczurowa to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-820. Miasto należy do powiatu brzeskiego. Obszar zajmuje 134,9 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Szczurowa wynosi ok. 9 594. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Szczurowa gęstość zaludnienia wynosi 71 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBR.

Miejscowość Szczurowa leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Bejsce (13,9 km), Wietrzychowice (13,9 km) , Nowe Brzesko (16,2 km) , Koszyce (6,5 km), Rzezawa (10,3 km), Drwinia (9,8 km) , Borzęcin (11,6 km).

Niezależnie od pory roku Szczurowa i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Szczurowa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Szczurowa i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Szczurowa tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.