iWesele.pl

Sala weselna Szczytna

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba miejsc w miejscowości , umożliwiających organizację imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. W końcu sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szczytna

Miasteczko Szczytna to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-330. Miasteczko należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 80,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1973. Liczba mieszkańców miasta Szczytna osiąga ok. 5 242. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Szczytna gęstość zaludnienia wynosi 65,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasto Szczytna leży w pobliżu takich miejscowości jak: Bystrzyca Kłodzka (18,8km), Kłodzko (15,3km) , Nowa Ruda (18,9km) , Duszniki-Zdrój (4,2km), Radków (10,7km), Polanica-Zdrój (4,8km) , Kudowa-Zdrój (14,9km).

W każdej porze roku Szczytna i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Szczytna posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Szczytna i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Szczytna zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.