iWesele.pl

Sala weselna Szlichtyngowa

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba obiektów w miejscowości , które oferują organizację przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Szlichtyngowa

Miejscowość Szlichtyngowa to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-407. Miasto należy do powiatu wschowskiego. Obszar zajmuje 1,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Szlichtyngowa wynosi ok. 1 289. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Szlichtyngowa gęstość zaludnienia wynosi 831,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 65, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FWS.

Miejscowość Szlichtyngowa leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Leszno (28,2km), Polkowice (26,4km) , Bytom Odrzański (29,0km) , Wschowa (11,7km), Góra (20,9km), Głogów (12,1km) , Sława (21,7km).

Niezależnie od pory roku Szlichtyngowa i okolica urzeka turystów oferując dużo atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Szlichtyngowa posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Szlichtyngowa i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Szlichtyngowa zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.