iWesele.pl

Sala weselna Tomice

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba miejsc w miejscowości , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby podczas podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Tomice

Miasto Tomice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-146. Miejscowość należy do powiatu wadowickiego. Obszar zajmuje 41,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Tomice sięga ok. 8 085. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Tomice gęstość zaludnienia wynosi 193 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasto Tomice leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Mucharz (11,7 km), Spytkowice (11,0 km) , Przeciszów (12,5 km) , Wadowice (2,5 km), Andrychów (10,7 km), Wieprz (8,4 km) , Zator (10,9 km).

Bez względu na porę roku Tomice i okolica urzeka turystów zapewniając dużo niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Tomice posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Tomice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Tomice stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.