iWesele.pl

Sala weselna Torzym

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku ciągle wzrasta liczba obiektów w mieście , zapewniających organizację przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Torzym

Miasto Torzym to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-235. Miasto należy do powiatu sulęcińskiego. Obszar zajmuje 9,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1375. Liczba mieszkańców miasteczka Torzym osiąga ok. 2 529. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Torzym gęstość zaludnienia wynosi 277,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSU.

Miasto Torzym leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Krosno Odrzańskie (28,6km), Lubniewice (25,3km) , Świebodzin (31,5km) , Sulęcin (14,8km), Ośno Lubuskie (21,0km), Rzepin (17,4km) , Cybinka (23,5km).

W każdej porze roku Torzym i okolica przyciąga turystów gwarantując moc atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Torzym posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Torzym i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Torzym stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.