iWesele.pl

Sala weselna Tuchów

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba miejsc w miejscowości , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Tuchów

Miasto Tuchów to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-170. Miasto należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 18,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1340. Liczba mieszkańców miasta Tuchów osiąga ok. 6 693. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Tuchów gęstość zaludnienia wynosi 369,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Tuchów leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Pilzno (19,7km), Zakliczyn (18,1km) , Bobowa (21,8km) , Ryglice (6,2km), Tarnów (13,9km), Ciężkowice (13,5km) , Wojnicz (17,0km).

Bez względu na porę roku Tuchów i okolica urzeka odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Tuchów posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Tuchów i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Tuchów stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.