iWesele.pl

Sala weselna Urszulin

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle wzrasta liczba miejsc w mieście , umożliwiających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Urszulin

Miejscowość Urszulin to miasto, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 22-234. Miasto należy do powiatu włodawskiego. Obszar zajmuje 172,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Urszulin sięga ok. 4 135. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Urszulin gęstość zaludnienia wynosi 24 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 82, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LWL.

Miasto Urszulin leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Wyryki (17,8 km), Wierzbica (17,6 km) , Puchaczów (20,6 km) , Stary Brus (9,5 km), Sosnowica (13,9 km), Hańsk (13,1 km) , Cyców (14,9 km).

Bez względu na porę roku Urszulin i okolica urzeka odwiedzających gwarantując dużo rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Urszulin posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Urszulin i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Urszulin daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.