iWesele.pl

Sala weselna Wądroże Wielkie

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle wzrasta liczba obiektów w mieście , umożliwiających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Wądroże Wielkie

Miasteczko Wądroże Wielkie to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-430. Miasteczko należy do powiatu jaworskiego. Obszar zajmuje 89,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Wądroże Wielkie sięga ok. 3 980. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Wądroże Wielkie gęstość zaludnienia wynosi 45 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJA.

Miasteczko Wądroże Wielkie leży w pobliżu takich miejscowości jak: Kunice (13,4 km), Malczyce (13,2 km) , Męcinka (17,0 km) , Legnickie Pole (6,9 km), Mściwojów (9,1 km), Ruja (8,6 km) , Udanin (12,0 km).

W każdej porze roku Wądroże Wielkie i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Wądroże Wielkie posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Wądroże Wielkie i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Wądroże Wielkie stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.