iWesele.pl

Sala weselna Walim

Wybór sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stale wzrasta liczba miejsc w miejscowości , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Walim

Miasto Walim to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-320. Miasto należy do powiatu wałbrzyskiego. Obszar zajmuje 79,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Walim sięga ok. 5 573. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Walim gęstość zaludnienia wynosi 71 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBA.

Miasto Walim leży niedaleko takich miejscowości jak: Dzierżoniów (18,9 km), Mieroszów (18,2 km) , Radków (21,7 km) , Głuszyca (5,1 km), Świdnica (10,3 km), Pieszyce (10,0 km) , Nowa Ruda (11,7 km).

W każdej porze roku Walim i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Walim posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Walim i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Walim oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.