iWesele.pl

Sala weselna Wieprz

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba lokali w miejscowości , które oferują organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Wieprz

Miasto Wieprz to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-122. Miejscowość należy do powiatu wadowickiego. Obszar zajmuje 74,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Wieprz sięga ok. 12 288. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Wieprz gęstość zaludnienia wynosi 164 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasteczko Wieprz leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Porąbka (10,4 km), Wadowice (9,9 km) , Polanka Wielka (11,2 km) , Andrychów (4,1 km), Osiek (9,3 km), Tomice (8,4 km) , Kęty (9,7 km).

W każdej porze roku Wieprz i okolica urzeka turystów oferując dużo rozrywek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Wieprz posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Wieprz i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Wieprz zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.