iWesele.pl

Sala weselna Wilamowice

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba miejsc w mieście , oferujących zorganizowanie imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Wilamowice

Miasto Wilamowice to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 43-330. Miasto należy do powiatu bielskiego. Powierzchnia zajmuje 10,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1818. Liczba mieszkańców miasteczka Wilamowice osiąga ok. 3 065. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Wilamowice gęstość zaludnienia wynosi 295,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SBI.

Miasto Wilamowice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Andrychów (15,2km), Oświęcim (13,7km) , Pszczyna (16,5km) , Kęty (6,4km), Czechowice-Dziedzice (11,6km), Brzeszcze (7,2km) , Bielsko-Biała (12,4km).

W każdej porze roku Wilamowice i okolica urzeka odwiedzających oferując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Wilamowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Wilamowice i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Wilamowice daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.