iWesele.pl

Sala weselna Wisznia Mała

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo wzrasta liczba obiektów w miejscowości , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Wisznia Mała

Miasto Wisznia Mała to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-114. Miasteczko należy do powiatu trzebnickiego. Obszar zajmuje 103,4 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Wisznia Mała sięga ok. 10 198. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Wisznia Mała gęstość zaludnienia wynosi 97 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DTR.

Miasteczko Wisznia Mała leży blisko takich miast i miasteczek jak: Miękinia (20,0 km), Prusice (16,1 km) , Brzeg Dolny (20,7 km) , Trzebnica (9,2 km), Długołęka (13,2 km), Oborniki Śląskie (11,5 km) , Zawonia (15,3 km).

Niezależnie od pory roku Wisznia Mała i okolica urzeka turystów gwarantując moc rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Wisznia Mała posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Wisznia Mała i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Wisznia Mała tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.