iWesele.pl

Sala weselna Ząbkowice Śląskie

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stale rośnie liczba miejsc w miejscowości , które oferują zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Ząbkowice Śląskie

Miasteczko Ząbkowice Śląskie to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-200. Miasto należy do powiatu ząbkowickiego. Powierzchnia zajmuje 13,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1287. Liczba mieszkańców miasta Ząbkowice Śląskie sięga ok. 15 219. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Ząbkowice Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 1 113,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miejscowość Ząbkowice Śląskie leży blisko takich miejscowości jak: Bielawa (17,5km), Złoty Stok (16,7km) , Dzierżoniów (19,2km) , Bardo (10,7km), Niemcza (14,6km), Piława Górna (11,5km) , Ziębice (16,0km).

Bez względu na porę roku Ząbkowice Śląskie i okolica zachwyca turystów zapewniając wiele rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Ząbkowice Śląskie posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Ząbkowice Śląskie i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Ząbkowice Śląskie stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.