iWesele.pl

Sala weselna Żabno

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stopniowo wzrasta liczba obiektów w miejscowości , oferujących organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Żabno

Miejscowość Żabno to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-240. Miasto należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 11,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1385. Liczba mieszkańców miejscowości Żabno sięga ok. 4 248. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Żabno gęstość zaludnienia wynosi 381,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Żabno leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Brzesko (27,5km), Szczucin (23,7km) , Radomyśl Wielki (28,7km) , Radłów (6,1km), Tarnów (15,2km), Dąbrowa Tarnowska (8,5km) , Wojnicz (19,8km).

Bez względu na porę roku Żabno i okolica przyciąga odwiedzających oferując moc rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Żabno posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Żabno i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Żabno zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.