iWesele.pl

Sala weselna Żegocina

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba lokali w miejscowości , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, by w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Żegocina

Miasto Żegocina to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-731. Miasteczko należy do powiatu bocheńskiego. Powierzchnia zajmuje 34,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Żegocina wynosi ok. 5 510. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Żegocina gęstość zaludnienia wynosi 156 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miejscowość Żegocina leży blisko takich miast i miasteczek jak: Tymbark (11,6 km), Nowy Wiśnicz (10,9 km) , Iwkowa (11,8 km) , Trzciana (5,0 km), Lipnica Murowana (8,8 km), Laskowa (6,2 km) , Łapanów (10,0 km).

Bez względu na porę roku Żegocina i okolica urzeka odwiedzających zapewniając dużo niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Żegocina posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Żegocina i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Żegocina stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.