iWesele.pl

Sala weselna Zielonka

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stale wzrasta liczba lokali w miejscowości , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Zielonka

Miejscowość Zielonka to miasto, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-220. Miejscowość należy do powiatu wołomińskiego. Powierzchnia zajmuje 79,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1960. Liczba mieszkańców miasta Zielonka sięga ok. 17 539. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Zielonka gęstość zaludnienia wynosi 220,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WWL.

Miasteczko Zielonka leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Radzymin (12,8km), Sulejówek (9,3km) , Warszawa (13,0km) , Ząbki (4,0km), Kobyłka (4,6km), Marki (4,4km) , Wołomin (6,8km).

Bez względu na porę roku Zielonka i okolica urzeka turystów oferując ogrom atrakcji. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Zielonka posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Zielonka i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Zielonka zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.