iWesele.pl

Sala weselna Złoty Stok

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo wzrasta liczba lokali w miejscowości , umożliwiających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Złoty Stok

Miejscowość Złoty Stok to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-250. Miejscowość należy do powiatu ząbkowickiego. Powierzchnia zajmuje 7,7 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Złoty Stok osiąga ok. 2 821. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Złoty Stok gęstość zaludnienia wynosi 364,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miasto Złoty Stok leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Ząbkowice Śląskie (16,7km), Stronie Śląskie (16,6km) , Ziębice (20,6km) , Paczków (9,4km), Bardo (11,7km), Lądek-Zdrój (11,3km) , Kłodzko (15,2km).

Niezależnie od pory roku Złoty Stok i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując ogrom niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Złoty Stok posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Złoty Stok i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Złoty Stok oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.