iWesele.pl

Sala weselna Żmudź

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stale wzrasta liczba obiektów w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Żmudź

Miejscowość Żmudź to miasto, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 22-114. Miejscowość należy do powiatu chełmskiego. Obszar zajmuje 136,1 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Żmudź sięga ok. 3 134. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Żmudź gęstość zaludnienia wynosi 23 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 82, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LCH.

Miasteczko Żmudź leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Dubienka (14,4 km), Wojsławice (13,5 km) , Dorohusk (15,6 km) , Kamień (8,8 km), Białopole (11,9 km), Leśniowice (11,1 km) , Uchanie (12,8 km).

W każdej porze roku Żmudź i okolica urzeka odwiedzających gwarantując wiele atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Żmudź posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Żmudź i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Żmudź daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.