iWesele.pl

Sala weselna Łęczna

Wybór sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo wzrasta liczba miejsc w mieście , umożliwiających zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, by w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Łęczna

Miejscowość Łęczna to miasteczko, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 21-010. Miasteczko należy do powiatu łęczyńskiego. Powierzchnia zajmuje 19,0 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Łęczna osiąga ok. 19 167. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Łęczna gęstość zaludnienia wynosi 1 008,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 81, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LLE.

Miasto Łęczna leży niedaleko takich miejscowości jak: Lubartów (25,9km), Siedliszcze (22,9km) , Rejowiec Fabryczny (32,8km) , Świdnik (16,2km), Ostrów Lubelski (21,6km), Piaski (18,2km) , Lublin (22,6km).

W każdej porze roku Łęczna i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Łęczna posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Łęczna i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Łęczna daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.