iWesele.pl

Sala weselna Lelkowo

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba obiektów w mieście , zapewniających organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Lelkowo

Miejscowość Lelkowo to miasto, które leży w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 14-521. Miasto należy do powiatu braniewskiego. Powierzchnia zajmuje 198,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Lelkowo sięga ok. 2 928. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Lelkowo gęstość zaludnienia wynosi 15 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NBR.

Miasto Lelkowo leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Wilczęta (27,3 km), Orneta (26,0 km) , Lubomino (31,7 km) , Pieniężno (12,7 km), Płoskinia (17,4 km), Górowo Iławeckie (15,8 km) , Braniewo (22,9 km).

W każdej porze roku Lelkowo i okolica przyciąga turystów zapewniając moc niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Lelkowo posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Lelkowo i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Lelkowo daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.