iWesele.pl

Sala weselna Maszewo

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok ciągle rośnie liczba miejsc w mieście , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Maszewo

Miejscowość Maszewo to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-614. Miasteczko należy do powiatu goleniowskiego. Powierzchnia zajmuje 5,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1278. Liczba mieszkańców miasta Maszewo osiąga ok. 3 342. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Maszewo gęstość zaludnienia wynosi 603,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGL.

Miasto Maszewo leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Dobrzany (28,7km), Nowogard (20,1km) , Suchań (29,8km) , Goleniów (17,1km), Chociwel (18,3km), Stargard (17,8km) , Dobra (19,2km).

W każdej porze roku Maszewo i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Maszewo posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Maszewo i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Maszewo stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.