iWesele.pl

Sala weselna Oświęcim

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba miejsc w miejscowości , które oferują organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Oświęcim

Miasteczko Oświęcim to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-600. Miasteczko należy do powiatu oświęcimskiego. Powierzchnia zajmuje 30,0 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1272. Liczba mieszkańców miasta Oświęcim sięga ok. 38 678. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Oświęcim gęstość zaludnienia wynosi 1 289,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasto Oświęcim leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Lędziny (13,3km), Imielin (12,4km) , Wilamowice (13,7km) , Brzeszcze (7,1km), Bieruń (10,4km), Chełmek (7,8km) , Libiąż (10,8km).

Bez względu na porę roku Oświęcim i okolica przyciąga turystów zapewniając moc atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Oświęcim posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Oświęcim i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Oświęcim zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.