iWesele.pl

Sala weselna Platerówka

Wybór sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok ciągle wzrasta liczba lokali w miejscowości , umożliwiających organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Platerówka

Miejscowość Platerówka to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-816. Miasteczko należy do powiatu lubańskiego. Obszar zajmuje 47,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Platerówka wynosi ok. 1 631. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Platerówka gęstość zaludnienia wynosi 34 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DLB.

Miasteczko Platerówka leży niedaleko takich miejscowości jak: Zgorzelec (14,4 km), Olszyna (13,4 km) , Gryfów Śląski (17,5 km) , Siekierczyn (6,7 km), Sulików (7,8 km), Leśna (7,2 km) , Lubań (9,8 km).

Bez względu na porę roku Platerówka i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Platerówka posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Platerówka i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Platerówka zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.