iWesele.pl

Sala weselna Przeciszów

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stale rośnie liczba lokali w miejscowości , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Przeciszów

Miejscowość Przeciszów to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-641. Miasteczko należy do powiatu oświęcimskiego. Powierzchnia zajmuje 35,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Przeciszów sięga ok. 6 735. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Przeciszów gęstość zaludnienia wynosi 190 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasto Przeciszów leży niedaleko takich miejscowości jak: Spytkowice (9,7 km), Osiek (9,5 km) , Wieprz (11,7 km) , Zator (4,4 km), Babice (7,7 km), Polanka Wielka (5,1 km) , Oświęcim (9,1 km).

Bez względu na porę roku Przeciszów i okolica urzeka odwiedzających oferując moc atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Przeciszów posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Przeciszów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Przeciszów stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.