iWesele.pl

Sala weselna Słubice

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stale rośnie liczba lokali w miejscowości , które oferują organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Słubice

Miejscowość Słubice to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 09-533. Miejscowość należy do powiatu słubickiego. Obszar zajmuje 19,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasta Słubice sięga ok. 16 816. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Słubice gęstość zaludnienia wynosi 875,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasto Słubice leży blisko takich miejscowości jak: Sulęcin (39,1km), Torzym (35,7km) , Witnica (42,5km) , Rzepin (18,5km), Ośno Lubuskie (24,2km), Cybinka (23,6km) , Kostrzyn nad Odrą (26,9km).

Niezależnie od pory roku Słubice i okolica zachwyca turystów gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Słubice posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Słubice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Słubice oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.