iWesele.pl

Sala weselna Stare Kurowo

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stale wzrasta liczba miejsc w miejscowości , umożliwiających zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Stare Kurowo

Miasto Stare Kurowo to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-540. Miejscowość należy do powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Powierzchnia zajmuje 77,6 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Stare Kurowo sięga ok. 4 083. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Stare Kurowo gęstość zaludnienia wynosi 53 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSD.

Miasteczko Stare Kurowo leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Drawsko (22,0 km), Dobiegniew (21,7 km) , Bierzwnik (22,1 km) , Zwierzyn (8,3 km), Strzelce Krajeńskie (16,0 km), Drezdenko (9,6 km) , Santok (18,3 km).

W każdej porze roku Stare Kurowo i okolica zachwyca turystów oferując dużo rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Stare Kurowo posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Stare Kurowo i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Stare Kurowo zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.