iWesele.pl

Sala weselna Tymbark

Wybór sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stale wzrasta liczba lokali w miejscowości , oferujących zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Tymbark

Miejscowość Tymbark to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-650. Miasto należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 32,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Tymbark wynosi ok. 6 558. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Tymbark gęstość zaludnienia wynosi 199 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miejscowość Tymbark leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Żegocina (11,6 km), Laskowa (10,0 km) , Trzciana (13,2 km) , Dobra (5,1 km), Jodłownik (7,7 km), Słopnice (6,2 km) , Limanowa (7,9 km).

Niezależnie od pory roku Tymbark i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Tymbark posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Tymbark i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Tymbark zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.